Každé zdivo nasává vodu a zemní vlhkost

Každá budova, pokud nemá základy nebo celou spodní stavbu je časem vystavena podobnému nebezpečí. Má pak porušenou statiku, nebo se vlhkost v konstrukcích projeví jako vážné závady na zdivu, na omítkáchpodlahových konstrukcích v přízemí, je to zdroj plísní a dalších závad. 

Sanace staveb je dnes technicky vyspělý obor stavební činnosti. Současná technická vyspělost strojů na podřezávání zdiva umožňuje vkládat dodatečně vodotěsnou izolaci. Zdivo se podřezává lištovou pilou ve vodorovné ložné spáře cihelného zdiva, nebo lanovou pilou s diamantovým lanem připravit spáru i v betonu nebo kameni.

Naše firma je členem WTA CZ pro ochranu a sanaci staveb. Provádíme kompletní sanační návrhy dle možností Vašeho objektu. Spolupracujeme se všemi odborníky v tomto oboru. Vlhké zdivo řešíme nejčastěji podřezáním zdiva mechanickou metodou, která je nejúčinnější. Metoda podřezávání s vložením izolací na bázi plastů s životností 80-100 let, a provedení sanační omítky, odpovídající požadavkům WTA, je 100 % zárukou. Jako izolační materiál používáme polyeth. lepenky (Ekoten, Penefol), sklolaminát v tl. 2 mm. Tyto lepenky splňují i kritéria izolací proti radonu. Dále řešíme sanaci pomocí Delta Pt fólií, Platonu a sanačních omítek.

Sanační práce provádíme po celém území České republiky.

Takhle to vypadá před naším příchodem                     A takhle to končívá !!!                         

Provádíme:

Ukázka sanačních prací